Klub Recytatora

Zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Celem zajęć jest kształtowanie w uczestnikach pasji do słowa mówionego oraz dbałości o kulturę wypowiedzi i bogactwo języka. Podczas zajęć ćwiczymy dykcję,  gimnastykę aparatu mowy, emisję głosu, artykulację, uczymy się interpretacji tekstów poetyckich i prozatorskich, poznajemy literaturę piękną i sztukę doboru tekstów. Uczestnicy zajęć zdobywają umiejętność wystąpień przed publicznością poprzez ćwiczenia panowania nad ciałem, głosem, poprawą pamięci oraz skupiania uwagi słuchacza.

Termin zajęć jest uzgadniany indywidualnie.

Koszt: 25 zł/m-c

Instruktorzy: Emilia Janowska

Emilia Janowska:

„Lubię swoją pracę ponieważ jest bardzo dynamiczna, daje mi możliwość poznania interesujących ludzi, artystów, których cenię, lubię słuchać, czytać i oglądać.

Warto przychodzić na moje zajęcia ponieważ uczą wrażliwości, rozwijają wyobraźnię, dzięki nim pokonujemy barierę komunikacyjną, to przydaje się na różnych etapach naszego życia – w szkole, pracy, kontaktach z ludźmi.

Czas wolny spędzam odwiedzając rodzinę, przyjaciół, czytając książki, jeżdżąc na wycieczki, surfując po allegro 😉 i robiąc jeszcze mnóstwo innych rzeczy zależnie od pory roku, czasu i miejsca 🙂

Najbardziej chciałabym/chciałbym pojechać na Kostarykę bo to kraj najlepszej kawy na świecie :P.  Jest wiele miejsc, które chciałabym odwiedzić, najbardziej te, w których przez 359 dni świeci słońce – te pozostałe 6 zostawiam dla deszczu.: )”