Skip to content Skip to footer

Kalejdoskop filmowy – Nasi za granicą

W maju zapraszamy na przegląd filmów, które wyszły spod reżyserskiej ręki Polaków, którzy zdecydowali się tworzyć swoje dzieła za granicą. Zobaczymy obrazy starsze i nowsze, które zostały docenione zarówno przez krytyków jak i publiczność. Poznamy między innymi opowieść o pewnym francuskim oficerze; historię wdowy, która postanawia dokończyć dzieło zmarłego męża czy poznamy srogą zimę w szwajcarskiej wiosce. Jak zawsze na projekcjach towarzyszyć nam będą różne emocje, ale jedno jest pewne: na nowo odkryjemy to, co cały świat zna pod hasłem „polskiej szkoły reżyserskiej”.

Szczegóły, tradycyjnie, znajdziecie na facebookowej grupie Kalejdoskop filmowy

Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju jest samorządową instytucją kultury i organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych
i festiwali artystycznych. Centrum realizuje także zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Instytucja prowadzi Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej, plenerową scenę koncertową w Parku Zdrojowym, Polanicką Galerię Sztuki AKWARIUM i Informację Turystyczną. Instytucja oferuje również wynajem sali teatralnej, sal konferencyjnych i organizację konferencji.

Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji
ul. Parkowa 2
57-320 Polanica-Zdrój
NIP: 8831661435

tel./fax.: +48 748 690 643

sekretariat@teatr.polanica.pl
www.teatr.polanica.pl

© Teatr Polanica

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
Skip to content