Zatrzymaj lato w sobie!!!

0

Zobacz spot!!!

plakat

Muszla Koncertowa

11.00 – Moises Bethencourt-koncert muzyki hiszpańskiej
13.00 – Polanickie Rusałki – pokazy taneczne
14.00 – Apiterapia – lecznicze właściwości miodu- wykład Janusza Sudnika (Ośrodek Apiterapii w Sadach Górnych)
14.30 – MAMA W SPA – wykład (Hotel Polanica Resort & Spa)
15.00 – PORADY DIETETYKA – Joanna Jamry (Kłodzko)
WIĘCEJ MOCY PRZECIW PRZEMOCY
Program Fitness Academy – Basen Kłodzko i Ośrodka Pomocy Społecznej w Polanicy–Zdroju
16:00 – WIĘCEJ MOCY PRZECIW PRZEMOCY – wspólny taniec
16:10 – COMA (Nowa Ruda) – pokaz tańca nowoczesnego
16:20 – PILOXING – Patrycja Owsiak (Wałbrzych)
16:45 – DANCE krok po kroku – Sandra Kosowicka (Prudnik)
17:30 – SALSATION – Przemek Waszczyszyn (Wrocław)
18:00 – ZUMBA dla dzieci – Agnieszka Markiewicz, Natalia Rabiej, Małgorzata Ćwiok
18:25 – ZUMBA dla dorosłych – Natalia Rabiej (Kłodzko), Marzena Kalka (Paczków), Sandra Kosowicka (Prudnik), Agata Hryciuk (Nowa Ruda), Agnieszka Markiewicz (Bystrzyca Kłodzka), Małgorzata Ćwiok (Nowa Ruda), Jolanta Korbal (Polanica-Zdrój), Patrycja Owsiak (Wałbrzych), Agnieszka Malik (Kłodzko).
19:20 – COMA (Nowa Ruda) – pokaz tańca nowoczesnego
19:30 – TAE-BO – pokaz – Sandra Kosowicka (Prudnik)
19:45 – ZUMBA
20:45 – KONKURS
21:10 – SALSATION – Przemek Waszczyszyn (Wrocław)
21:40 – ZAKOŃCZENIE
22:00 – AFTER PARTY – Restauracja Na Szlaku, ul. Kłodzka 8b


MedicalSensus Sanatorium Polanica (ul. Chrobrego 1a-3)

9.00 – ZBADAJ SIĘ PO LECIE – profilaktyka onkologiczna.
Bezpłatne badanie znamion przez lekarza onkologa.
15.00 – LIVECOOKING dla dzieci
Warsztaty gotowania zdrowych przekąsek pod okiem Szefa Kuchni.
Konieczne wcześniejsze zapisy !!!
Ilość miejsc Ograniczona !!!


Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju

WIĘCEJ MOCY PRZECIW PRZEMOCY – Program Fitness Academy – Basen Kłodzko i Ośrodka Pomocy Społecznej w Polanicy–Zdroju
16:10 – ROZGRZEWKA – Daria Pojasek (Kłodzko)
16:20 – SENIORZY W AKCJI – gimnastyka – Beata Trybukiewicz (Kłodzko)
16:40 – DEEPWORK – Anna Potocka (Kłodzko)
17:10 – AERO-BOX – Beata Trybukiewicz (Kłodzko)
17:55 – PILOXING – Agata Hryciuk (Nowa Ruda)
18:25 – STEP – Agnieszka Rozlach-Pomorska (Nowa Ruda)
18:55 – BODY ACTION – Piotr Żymułka (Prudnik)
19:30 – TRENING METABOLICZNY – Natalia Rabiej (Kłodzko)
19:40 – TRENING OBWODOWY – Marzena Kalka, Piotr Żymułka, Sandra Kosowicka, Daria Pojasek


LETNIA STREFA Radio ZET Gold

Park Zdrojowy
Startujemy o 11.00
Strefa relaksu z wygodnymi leżakami.
Warsztaty plastyczne dla dzieci.
Kreatywna kreda.
Bańki mydlane – małe i duże, i wiele innych…
A to wszystko w rytmie największych przebojów wszech czasów!

Share.