Cały Kazio – 1 Festiwal Marii Czubaszek

Jesienny październik w Polanicy-Zdroju barwiony będzie humorem znakomitych polskich wokalistów, muzyków i artystów kabaretowych. Od 10 do 12 października 2014 r. odbędzie się Cały Kazio, czyli 1 Festiwal Marii Czubaszek.

Skąd nazwa festiwalu? Zapytaliśmy Panią Marię:

“Jedyne, czego żałuję w swym długim życiu, to że nie jestem kimś innym. Zawsze zresztą tak miałami stąd bohaterowie moich słuchowisk tak bardzo ode mnie się różnili. A najbardziej chyba Kazio. Bo inteligentny, sympatyczny i empatyczny. Facet, którego nie można, w przeciwieństwie do mnie, nie lubić. Mimo to, a może właśnie dlatego, stale go w coś wkręcałam. Dlaczego? Dla zabawy. Mnie to w każdym razie bawiło. Słuchaczy podobno też. Tylko jego samego średnio. I to właśnie cały Kazio. Cały on! ”

Przez 3 dni festiwalu oprócz twórczości Marii Czubaszek gościć będziemy polskich artystów kabaretowych oraz wokalistów i muzyków. Motywem przewodnim wydarzeń będzie wyśmiewanie głupoty i recepta na korzystanie z radości życia. Linią muzyczną festiwalu będzie szeroko rozumiany jazz i piosenka z „tekstem”. Pomysłodawcą i reżyserem przedsięwzięcia jest Hirek Wrona, niesforne dziecko Trójki, który do projektu oprócz głównej bohaterki festiwalu zaprosił przyjaciół Pani Marii oraz … swoich.

Zapraszamy do Polanicy-Zdroju, 10-12 października 2014 r.

Szczegóły wydarzenia na plakacie oraz na stronach internetowych:

http://festiwalczubaszek.pl/

https://www.facebook.com/mariaczubaszek

Fotorelacja w wydarzeń:

http://festiwalczubaszek.pl/foto-na-zywo/

B1_FMCZ_podglad

 

Skip to content