Skip to content Skip to footer

Czesław Jakubiec – recital “Komik w operze”

KONCERT ODWOŁANY

“Komik w operze – recital Czesława Jakubca” – niezwykła forma recitalu kabaretowego. Czesław Jakubiec jako obdarzony poczuciem humoru śpiewak operowy, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny oraz komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość – obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu, dostarcza kilku łez wzruszenia.
Na program składają się znane arie czy motywy muzyki klasycznej przedstawione w sposób kabaretowy po to, by zaskoczyć formą i rozbawić treścią. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie, dlatego każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter. A wszystko to przy udziale pianisty jako akompaniatora. 

Bilety już w sprzedaży!
BILETYNA -> https://bilety.io/LMI53
KUPBILECIK.PL -> http://kbq.pl/76178

Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju jest samorządową instytucją kultury i organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych
i festiwali artystycznych. Centrum realizuje także zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Instytucja prowadzi Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej, plenerową scenę koncertową w Parku Zdrojowym, Polanicką Galerię Sztuki AKWARIUM i Informację Turystyczną. Instytucja oferuje również wynajem sali teatralnej, sal konferencyjnych i organizację konferencji.

Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji
ul. Parkowa 2
57-320 Polanica-Zdrój
NIP: 8831661435

tel./fax.: +48 748 690 643

sekretariat@teatr.polanica.pl
www.teatr.polanica.pl

© Teatr Polanica

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
Skip to content