Skip to content Skip to footer

Ferie zimowe 2014

Polanica – Zdrój zaprasza dzieci i dorosłych na ferie i zimowy wypoczynek. Zapewniamy różnorodną bazę noclegową: przytulne pokoje gościnne, rodzinne pensjonaty, znane w całym kraju ośrodki uzdrowiskowe, wellnes i spa oraz luksusowe hotele. Baza gastronomiczna proponuje gościom domowe oraz wykwintne dania. Narciarzom oferujemy specjalny ski bus prosto na trasy zjazdowe, biegowe czy spacerowe. Amatorów łyżew zapraszamy popołudniami na lodowisko wraz z wypożyczalnią sprzętu. Wszystkich spragnionych słońca i wody ukoi po śniegowych szaleństwach kompleks “Słoneczne Termy” z basenem i strefą saun “Klimaty Świata”. Urokliwy Park Zdrojowy, usytuowany w samym sercu Polanicy, otwiera się na wszystkich spacerowiczów podczas dnia, jak i zaprasza do siebie wieczorami, przybrany w piękną, zimową iluminację. Znajdujący się w pobliżu Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji przygotował bogatą ofertę kulturalną i animacyjną.

Od 20 stycznia do 28 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 zapraszamy do teatru wszystkie dzieci na ZYG – ZAKI –  specjalne, zimowe animacje kulturalne. W popołudniowe środy zapraszamy również dzieci na przygodę ze światem rękodzieła artystycznego.

Sobotnie przedpołudnia polecamy szczególnie tym, którzy chcą zadbać o ciało, na spotkania z jogą. Natomiast piątkowe przedpołudnia Klub Sztuki zaprasza wszystkich seniorów na twórcze konfrontacje z literaturą, malarstwem i teatrem.

Od 24 stycznia do 28 lutego w piątkowe wieczory kinomaniacy i nie tylko będą mogli zobaczyć w teatrze projekcje filmowe najlepszych dzieł kina.

Oprócz stałych zajęć mieszkańcom i gościom Polanicy proponujemy ciekawe koncerty. I tak 16 lutego o godzinie 19.00 z cyklu „Kobiety Ocieplają Zimę” widzów Teatru Zdrojowego ogrzeje swym głosem  Anna Maria Jopek. 23 lutego Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej zaprosi na kolejną porcję spotkań w Teatrze Zdrojowym ze znanymi aktorami. Jednocześnie od 22 stycznia do 28 lutego w budynku Teatru Zdrojowego oglądać można wystawę „Gorzka chwała – Powstanie 1863 roku” a w Polanickiej Galerii Sztuki przy Parku Szachowym od 13 lutego swoje prace wystawiać będzie plakacistka Mirosława Bernat.

Bliskość innych miejscowości kotliny kłodzkiej oraz pogranicza czeskiego powodują, że pobyt w Polanicy – Zdroju z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego turystę.

Szczegółowych informacji związanych z turystyką w Polanicy – Zdroju udziela Centrum Informacji Turystycznej znajdujące się w Parku Szachowym natomiast informacje o wydarzeniach kulturalnych i animacjach udziela Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji przy ulicy Parkowej 2.

Zapraszamy również na nasze strony internetowe www.polanica.pl oraz www.teatr.polanica.pl.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
Skip to content