Festiwal Muzyczne Parkowanie

Festiwal „Muzyczne Parkowanie – Letnie Spotkania z Kulturą” – to zaproszenie do muzycznej podróży w klimatycznej scenerii Parku Zdrojowego. Rozkładamy przed Państwem szeroki wachlarz wydarzeń o wysokim poziomie artystycznym: 5 kameralnych koncertów „Muzyczne parkowanie”, 4 spotkania „Śniadanie na trawie”, 4 warsztaty dla dzieci „Muzyczne Zyg-Zaki”.

Cykl imprez dedykujemy mieszkańcom Ziemi Kłodzkiej, a także gościom, turystom i kuracjuszom odwiedzającym nasze uzdrowisko. Jesteśmy przekonani, że festiwal ten podniesie rangę oferty kulturalnej miasta o ogromnych walorach turystycznych, a także przyczyni się do kultywowania wielowiekowego dziedzictwa kulturowego polskiej i światowej muzyki.

W bogactwie brzmień, które proponują nasi artyści, każdy miłośnik muzyki z pewnością znajdzie coś dla siebie!


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Skip to content