Pejzaże Qlinarne Polanicy – zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szanowni Państwo,
Pejzaże Qlinarne Polanicy 2020 odbędą się zgodnie z planem. Na miłośników wyjątkowych smaków i aromatów czekają dwa dni pełne atrakcji. Już 18 i 19 lipca wszyscy spotkamy się w samym sercu miasta przy Muszli Koncertowej. W festiwalu wezmą udział najlepsi szefowie kuchni, gwiazdy kulinariów, nie zabraknie występów znanych polskich muzyków. Na deser będzie można nabyć najlepsze lokalne produkty.
 Pejzaże Qlinarne Polanicy będą jedną z pierwszych tego typu imprez po pandemicznym odmrożeniu. Festiwal odbędzie się według nieco innych reguł, jak w latach poprzednich, ale nie straci na atrakcyjności.
 W dwa dni pełne smakowitych występów uczestnicy festiwalu będą mogli zobaczyć pokazy live cookingu, które podczas poprzedniej edycji zrobiły ogromną furorę. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie zwyciężczyni programu MasterChef Junior Paulina Foremny. Obok niej zaprezentuje się też inny z uczestników kulinarnego talent show Michał Fabiszewski. Odwiedzi nas także szef kuchni restauracji Magdy Gessler U Fukiera Patryk Burnicki.
 Odbędą się również bitwy szefów kuchni, z których tylko jeden wyjdzie z patelnią, a pozostali na patelni. Najlepszy zdobędzie tytuł dla swojej restauracji, która przez rok będzie mogła go dumnie prezentować. Czekają nas pokazy parzenia kawy i herbaty w wykonaniu najlepszych w regionie – Etno Cafe i Czajowni.

Przez cały czas trwania festiwalu będzie można również spróbować produktów regionalnych. W tym roku w Polanicy-Zdroju zamelduje się kilkudziesięciu wystawców z różnych części Dolnego Śląska. Będą to najlepsi rzemieślnicy z województwa.

Mamy coś dla ciała – pomyśleliśmy również o czymś dla ducha, ponieważ wszelkie pokazy gastronomiczne przeplatane będą występami artystycznymi – bo czy może być coś przyjemniejszego od konsumpcji przepysznych smakołyków przy dźwiękach nastrojowej muzyki? Zadbamy o wysublimowane gusta podczas wieczornych koncertów.
 Zapraszamy do wspólnej zabawy także przedstawicieli mediów. Największe gwiazdy festiwalu również będą do Państwa dyspozycji.
 Do zobaczenia w weekend. Warto rozsmakować się w Polanicy.

Pejzaże Qlinarne Polanicy – zapraszamy do wspólnej zabawy! – Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju Skip to content