Skip to content Skip to footer

Zaproszenie na prelekcję "Organizacja Mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich w tych mediach"

“Cały Kazio – Festiwal Marii Czubaszek” to wydarzenie, które odbywa się co roku w Polanicy-Zdroju i gromadzi rzeszę wiernych fanów oraz szczyci się niebagatelną renomą.

To wszystko za sprawą unikalnego charakteru wydarzenia oraz artystów i gości, którzy zaszczycają “Całego Kazia” swoją obecnością – ich nazwiska elektryzują.

W tym roku – dzięki uprzejmości Dyrektora Arystycznego Festiwalu – poszerzamy formułę wydarzenia i mamy przyjemność zaprosić Państwa na prelekcję pt. “Organizacja Mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich w tych mediach”, poprowadzony przez samego Hirka Wronę, dziennikarza muzycznego oraz wykładowcę Uniwersytetu Wrocławskiego.

Mało kto w Polsce zna się na muzyce oraz mediach muzycznych tak, jak Hirek Wrona!

I teraz chętnie się tą wiedzą z nami podzieli.

Odbędziemy fascynującą podróż przez pół wieku mediów muzycznych w Polsce, dowiemy się również o tym, że nie taki ZaiKS straszy, jak go malują, a przy okazji poruszone zostaną tematy social mediów, wykorzystywania praw autorskich i bezpiecznego poruszania się w tych niezwykle ciekawych obszarach.

Wykład obędzie się w Teatrze Zdrojowym im. M. Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdroju, udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego warto szybko podjąć decyzję – taka okazja może się szybko nie powtórzyć!

Skip to content