Zyg Zaki – wakacyjne atrakcje dla najmłodszych!

zygzaki-2015

Zyg Zaki czyli kolorowe, zwariowane, kulturalne i zabawne wakacyjne atrakcje dla najmłodszych.

Zyg Zaki są wakacyjną ofertą spędzania wolnego czasu dla dzieci. Proponowany przez nas program to świetna zabawa dla dzieci już od najmłodszych lat. W planie mamy zabawy ruchowe (m.in.: z użyciem chusty animacyjnej), taneczne, wokalne, ćwiczenia rozwijające kreatywność i wyobraźnię oraz zajęcia plastyczne z użyciem wielu niebanalnych technik. Dwugodzinny program jest dynamiczny i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej aktywnych dzieci. Również opiekunowie nie będą się nudzić, podczas Zyg Zaków nie zabraknie sprawdzonych zabaw z ich dzieciństwa. Wakacyjne animacje są otwarte, bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Dzieciaki wypoczywające lub mieszkające w Polanicy-Zdroju muszą zaopatrzyć się jedynie w dobry humor.

Gdy dzieci będą zajęte zabawą i rozwijaniem twórczych pasji, opiekunowie mogą zrelaksować się obserwując jak ich pociechy miło spędzają czas.

Zyg Zaki odbywają się w środy, czwartki i piątki w godzinach 10.00 – 12.00 przez cały lipiec i sierpień. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Muszli Koncertowej lub w razie niepogody do Teatru Zdrojowego. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy artystyczni, pedagodzy i animatorzy.

Dodatkową atrakcją Zyg Zaków jest Mini Disco Show w każdy piątek o godz. 17.00

Skip to content