Konferencja “Przemoc wobec osób starszych”

Prof. Marcin Wiącek, Rzecznik Praw Obywatelskich we współpracy z Panią Wiesławą Borczyk, Prezeską Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku organizują konferencję pt. „Przemoc wobec osób starszych”, która odbędzie się 15 marca 2024 r. w godz. 12.00 – 14.00. Wydarzenie będzie transmitowane w internecie.
 
Temat przemocy jest niezwykle ważny dla każdej osoby wrażliwej na krzywdę drugiego człowieka. Wiemy, że nie wszyscy zainteresowani mogą dotrzeć do Warszawy lub mają możliwość uczestniczyć online w tym wydarzeniu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów Burmistrz Miasta Polanica-Zdrój, Mateusz Jellin oraz Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, Mariusz Winiarz serdecznie zapraszają do TEATRU ZDROJOWEGO im. M. Ćwiklińskiej, gdzie wspólnie będziemy uczestniczyć w konferencji. Zapraszamy na transmisję konferencji, po której porozmawiamy, co możemy zrobić, aby przeciwdziałać przemocy w naszym środowisku, nie przechodzić obojętnie obok osoby krzywdzonej i jak ją wspierać oraz dowiemy się gdzie szukać pomocy w środowisku lokalnym.
Mamy nadzieję, że uczestnictwo w ogólnokrajowej, a jednocześnie lokalnej dyskusji będzie dla wszystkich uczestników wzbogacające i pożyteczne.
Bardzo liczymy na Państwa obecność

15 marca 2024

11.45

Teatr Zdrojowy
im. M. Ćwiklińskiej
Polanica-Zdrój

bezpłatnie

Skip to content