“Recepta na szczęście” – komedia muzyczna

“Recepta na Szczęście”  to najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie artystycznym – z muzyką na żywo! Spektakl komediowy i koncert w jednym!

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim:

– Kasia – szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście,

– Kleo – zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku,

– Gina – seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu “Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją “Dziewczyną Roku”.

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków…

Ten spektakl trzeba zobaczyć! Obsada wymienna: Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis Kleo: Aleksandra Nieśpielak Gina: Dorota Gorjainow / Anna Korcz / Grażyna Zielińska Kasia: Emilia Szmolke Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman Muzycy (pianino, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski Muzyka: Aleksandra Nieśpielak Opracowanie muzyczne: Michał Borowski Scenografia: Agnieszka Marczewska Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak Produkcja: O! La! La! Teatr

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113390/Polanica-Zdr%C3%B3j/Recepta+na+Szcz%C4%99%C5%9Bcie/

“Recepta na szczęście” – komedia muzyczna – Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju Skip to content