Skip to content Skip to footer

Trudni ludzie – spektakl charytatywny

trudni-ludzie-plakat

Spektakl „Trudni ludzie” Jozefa Bar Josefa to efekt pracy koła naukowego prowadzonego przez dr Ewelinę Paszke- Lowitzsch, aktorkę Teatru Współczesnego we Wrocławiu. Procesem twórczym studentów  można nazwać próby znalezienia  istoty dialogu scenicznego-niełatwego elementu składowego spektakli teatralnych. Uczciwego partnerstwa, prawdy scenicznej.

Barwna komedia niełatwych osobowości, które w zetknięciu ze sobą tworzą spięcia, trudne chemiczne związki, wybuchowe reakcje. Tematy podejmowane przez bohaterów – na pozór błahe, urastają rangą najwyższym wzniosłym ideom. Trzy charaktery, trzy odrębne światy  spotykają się w jednym miejscu tworząc paletę nieoczywistości i sprzeczności, która momentami gęstnieje i opada budując trudną sinusoidę scenicznych zdarzeń.

Obsada: Wiktoria Czubaszek, Mateusz Barta, Tomasz Tywoniuk

Reżyseria: Ewelina Paszke- Lowitzsch

 

Spektakl organizowany w celu zbiórki pieniędzy na operację serca dla Szymka Lewandowskiego z Polanicy-Zdroju. Szymek powinien się poddać operacji do końca roku. Każda akcja dająca możliwość zbiórki środków na ten kosztowny zabieg przybliża go do spełnienia największego marzenia jakim jest żyć.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
Skip to content