Skip to content Skip to footer

X Dolnośląski Festiwal Muzyczny

Strzał w dziesiątkę!
Dolnośląski Festiwal Muzyczny to bardzo młode wydarzenie na tle innych wieloletnich festiwali, ale po dekadzie jego trwania mieszkańcy miast, miasteczek i wsi Dolnego Śląska nie wyobrażają sobie oferty kulturalnej bez niego. DFM, w tym roku kończy 10 lat! Te święto muzyki to marka sama w sobie. Znakomici artyści oraz bogaty i zróżnicowany program jest receptą na niebywały sukces i rok po roku zaskarbianie sobie wiernych słuchaczy. My również cieszymy się, że możemy mieć cząstkę tej uczty dla duszy w Polanicy-Zdroju. Już teraz zapraszamy na pierwszą odsłonę DFM w naszym mieście. Cykl trzech koncertów w ramach festiwalu otworzy duet: Magdaleny Kulig – mezzosopran i Maciej Zimka – akordeon. W Programie usłyszymy utwory min. Gustav Mahlera, Peter Corneliusa, W.A. Mozarta, D. Scarlattiego.

UWAGA!
Koncert odbędzie się w Kościele pw. MB Królowej Pokoju na Sokołówce.

Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju jest samorządową instytucją kultury i organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych
i festiwali artystycznych. Centrum realizuje także zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Instytucja prowadzi Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej, plenerową scenę koncertową w Parku Zdrojowym, Polanicką Galerię Sztuki AKWARIUM i Informację Turystyczną. Instytucja oferuje również wynajem sali teatralnej, sal konferencyjnych i organizację konferencji.

Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji
ul. Parkowa 2
57-320 Polanica-Zdrój
NIP: 8831661435

tel./fax.: +48 748 690 643

sekretariat@teatr.polanica.pl
www.teatr.polanica.pl

© Teatr Polanica

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
Skip to content