Śniadanie na trawie

0

Cykl czterech plenerowych spotkań pn. “Śniadanie na trawie”, które będą odbywały się w zielonym i ukwieconym Parku Józefa – położonym w ustronnej części kompleksu parkowego.

Podczas tych spotkań młodzi artyści, uczniowie szkół muzycznych z terenu Ziemi Kłodzkiej, będą mieli okazję do zaprezentowania swoich muzycznych talentów szerokiej grupie odbiorców. Całość wzbogacą wiersze czytane przez członków Klubu Literackiego Helikon działającego przy Towarzystwie Miłośników Polanicy.

12 lipca
Duet dęty w składzie Bartłomiej Bielawski i Jakub Bielawski
godz. 11.00 Park Józefa

26 lipca
Śniadanie na trawie – duet akordeonowy Jakub Siusta – Jakub Barycz
godz. 11.00 Park Józefa

9 sierpnia
Śniadanie na trawie – Jeremi Łukanus – Fortepian
godz. 11.00

Urodziłem się w 2002 roku w Dusznikach Zdroju. Jestem uczniem IV klasy Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu. Moja edukacja pianistyczna przebiega pod kierunkiem prof. Alicji Kledzik.
Kontynuuję edukację w klasie V w OSM (II liceum) im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu. Moim marzeniem jest kształcić się muzycznie i rozwijać swoje umiejętności oraz prezentować piękno i ponadczasowość muzyki poważnej.

23 sierpnia

Śniadanie na trawie – Duet gitarowo – wiolonczelowy w składzie Szymon Wejcht i Bartłomiej Pacan
godz. 11.00 Park Józefa

 Uczniowie i przyszłoroczni absolwenci Szkoły Muzycznej II stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej.

Podzielą się ze słuchaczami swoimi ulubionymi balladowymi przebojami z repertuaru muzyki rozrywkowej w instrumentalnej aranżacji.

Młodzi muzycy uczą się u Witolda Kozakowskiego i Zbigniewa Szuby.

Share.